Lexar NVMe SSD | NQ790 | 4000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen4x4 | Read speed 7000 MB/s | W
- TootjadLexar
- Mudel: LNQ790X004T-RNNNG
- Saadavus: 5
-
529€
Lexar NVMe SSD | NQ790 | 4000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen4x4 | Read speed 7000 MB/s | Write speed 6000 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 6000 MB/s |
| Lugemise kiirus | 7000 MB/s |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28800 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe Gen4x4 |
| Pooljuhtketta maht | 4000 GB |
| Producer | Lexar |
| Producer product family | NVMe SSD |
| Producer product name | NQ790 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexar nvme ssd nq790 4000 gb ssd form factor m2 2280 solid-state drive interface pcie gen4x4 read speed 7000 mbs w, lnq790x004t-rnnng, lexar, ssd



